Strona Główna Strona Główna
Wykaz jednostek wojskowych wraz z terminami do NSR
 

10 Brygada Logistyczna w Opolu
(JW 1907)

45 – 820 Opole ul. Domańskiego 68

tel. 261-625-097

postępowanie kwalifikacyjne w korpusie oficerskim, podoficerskim oraz szeregowych prowadzone będzie o godz. 900
w dniach:
 12.06.; 10.07.; 14.08.; 11.09.; 09.10.; 13.11.; 11.12.

 

11 batalion remontowy w Żaganiu
(JW 2649)

68 – 100 Żagań ul. Żarska 1

tel. 261-688-575

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:

06.06.; 04.07.; 08.08.; 26.09.; 03.10.; 07.11.; 05.12.

 

82 batalion ewakuacji sprzętu w Oleśnicy
(JW 3273)

56 – 400 Oleśnica ul. Wileńska 4

tel. 261-665-666

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
 26.05.; 30.06.; 28.07.; 25.08.; 22.09.; 27.10.; 24.11.; 15.12.

 

91 batalion logistyczny w Komprachcicach
(JW 4231)

46 – 706 Komprachcice ul. Ochodzka 5

tel. 261-621-310

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
 12.06.; 10.07.; 14.08.; 11.09.; 09.10.; 13.11.; 11.12.

 

55 batalion remontowy w Opolu
(JW 4581)

45 – 820 Opole ul. Domańskiego 68

tel. 261-625-205, 261-625-235

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
12.06.; 10.07.; 07.08.; 11.09.; 09.10.; 13.11.; 11.12.

 

18 batalion powietrznodesantowy w Bielsku-Białej
(JW 1328)

43 – 300 Bielsko-Biała ul. Bardowskiego 2

tel. 261-123-248

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
    07.06., 21.06., 06.09., 20.09., 04.10., 18.10., 08.11., 22.11., 06.12., 20.12.

 

6 batalion dowodzenia w Krakowie
(JW 4009)

30 – 901 Kraków ul. Ułanów 43

tel. 261-135-538

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
20.06., 04.07., 29.08., 19.09., 10.10., 14.11., 05.12.

 

6 batalion logistyczny w Krakowie
(JW 4686)

30 – 901 Kraków ul. Głowackiego 11

tel. 261-134-265

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
 14.06., 13.09., 11.10., 08.11., 13.12.

 

6 batalion powietrznodesantowy w Gliwicach
(JW 4115)

44 – 121 Gliwice ul. Andersa 47

tel. 261-111-718

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
  07.06., 28.06.; 06.09., 27.09., 04.10., 25.10., 08.11., 29.11., 06.12., 13.12.

 

16 batalion powietrznodesantowy w Krakowie
(JW 4495)

30 – 901 Kraków ul. Wrocławska 82

tel. 261-134-551

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:
  13.06., 27.06., 12.09., 26.09., 10.10., 24.10., 14.11., 28.11., 05.12., 12.12.

 

Wojskowa Komenda Transportu w Katowicach
(WKTr)

40 – 028 Katowice ul. Francuska 30

tel. 261-124-471

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 900
w dniach:
  26.05., 30.06., 28.07., 25.08., 29.09., 27.10., 24.11., 15.12.

 

9 batalion dowodzenia w Białobrzegach
(JW 4539)
05 – 127 Białobrzegi ul. Osiedle Wojskowe 93

tel. 261-887-521; 261-887-678
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8.30
w dniach: 13.06.2017 (kierowcy z pr. jazdy kat. C i C+E)

Centrum Przygotowań Do Misji Zagranicznych w Kielcach
25 – 205 Kielce ul. Wojska Polskiego 300

tel. 261-174-305; 261-174-259
postępowanie kwalifikacyjne w korpusie oficerskim (ppor.- kpt.) prowadzone będzie o godz. 7,30
w dniu 20.06.2017 r.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE