Strona Główna Strona Główna
Terminy kwalifikacji
 

18 Batalion Powietrznodesantowy BIELSKO BIAŁA (JW. 1328)

43 – 300 Bielsko Biała ul. Bardowskiego 3
tel.: 261-123-432, 261-123-241
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniach:  06,20.09; 04,16.10; 08,22.11; 06,20.12.2017r.

6 Batalion Powietrznodesantowy GLIWICE (JW. 4115)

44 – 121 Gliwice ul. Andersa  47
tel.: 261-111-726, 261-111-714
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniach:  06,27.09; 04,25.10; 08,29.11; 06,13.12.2017r.

16 Batalion Powietrznodesantowy KRAKÓW (JW. 4495)

30 – 901 Kraków ul. Wrocławska 82
tel.: 261-134-602, 261-134-551
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniach:  12,26.09; 10,24.10; 14,28.11; 05,12.12.2017r

6 Batalion Dowodzenia KRAKÓW (JW. 4009)

30 – 901 Kraków ul. Ułanów 43
tel.: 261-135-534, 261-135-532
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:30 ,
w dniach:  29.08; 19.09; 10.10; 14.11; 08.12.2017r.

6 Batalion Logistyczny KRAKÓW (JW. 4686)

30 – 901 Kraków ul. Głowackiego  11
tel.: 261-134-014, 261-134-022
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniach: 13.09; 11.10; 08.11; 13.12.2017r.

9 Brygada Kawalerii Pancernej BRANIEWO (JW. 2980)

14 – 500 Braniewo ul. Sikorskiego
tel.: 261-315-273
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w każdy WTOREK miesiąca.

23 Śląski Pułk Artylerii BOLESŁAWIEC (JW. 1145)

59-700 Bolesławiec al. Wojska Polskiego 54
tel.: 261-646-608
postępowanie kwalifikacyjne w korpusie szeregowych prowadzone jest o godz. 8:00
w każdą ostatnią ŚRODĘ miesiąca

1 Pułk Saperów BRZEG (JW 2697)

49 – 300 Brzeg ul. Sikorskiego 6
tel. 261-637-214
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:

15 Brygada Zmechanizowana GIŻYCKO (JW. 3797)

11 - 500 Giżycko Al. Wojska Polskiego 21
tel.: 261-335-255
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w każdy PONIEDZIAŁEK miesiąca.

15 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej GOŁDAP (JW. 4808)

19-500 Gołdap ul. Partyzantów 33
tel.: 261-336-244
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 08:00
w każdy PONIEDZIAŁEK miesiąca.

22 Batalion Piechoty Górskiej KŁODZKO (JW. 4161)

57- 300 Kłodzko al. Walecznych 59
tel.: 261-647-231
postępowanie kwalifikacyjne  prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniu (ach):

22 Baza Lotnictwa Taktycznego MALBORK (JW. 1128)

82-200 Malbork ul. 17-go Marca 20,
tel.: 261-536-742
postępowanie kwalifikacyjne  prowadzone będzie o godz. 8:30
w dniu (ach):

17 Brygada Zmechanizowana MIĘDZYRZECZ (JW. 5700)

66 – 301 Międzyrzecz ul. Wojska Polskiego 17
tel.: 261-674-265, 261-674-266
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00,
w każdy WTOREK miesiąca.

10 Brygada Logistyczna OPOLE (JW. 1907)

45-820 Opole ul. Domańskiego 68
tel.:261-625-093, 261-625-073
postępowanie kwalifikacyjne w korpusie szeregowych zawodowych prowadzone będzie o godz. 8:30
w dniu (ach): 

5 Pułk Artylerii SULECHÓW (JW 4408)

466-100 Sulechów al. Wojska Polskiego 1
tel.: 261-569-644, 261-569-551
postępowanie kwalifikacyjne  prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniu (ach):

12 Brygada Zmechanizowana SZCZECIN (JW. 1749)

70-904 Szczecin al. Wojska Polskiego 250
tel.: 261-455-356
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w każdy WTOREK miesiąca.  Wolne stanowiska na kierowców kat.: C, C+E

5 Pułk Inżynieryjny SZCZECIN PODJUCHY (JW. 2901)

70-727 Szczecin al. Metalowa 39
tel.: 261-454-788
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00 - 12:00
w każdą ŚRODĘ miesiąca

10 Brygada Kawalerii Pancernej ŚWIĘTOSZÓW (JW. 2399)

59 – 726 Świętoszów ul. Sztabowa 1
tel.: 261-686-241
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w każdy CZWARTEK miesiąca.

6 Batalion Chemiczny ŚREM (JW. 3605)

63-100 Śrem ul. Sikorskiego 2
tel.: 261-524-651
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniu (ach):

6 Batalion Dowodzenia ŚREM (JW. 4430)

63-100 Śrem ul. Sikorskiego 2
tel.: 261-524-711
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniu (ach):

5 Pułk Chemiczny TARNOWSKIE GÓRY (JW. 3390)

42-600 Tarnowskie Góry ul. Opolska 36
tel.: 261-147-510
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 8:00
w dniu (ach): 18-19.07.2017 r.

25 Batalion Dowodzenia TOMASZÓW MAZOWIECKI (JW. 4390)

 97 – 200 Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 72

tel. 261-167-812
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 7:40
w dniu (ach):

7 Batalion Kawalerii Powietrznej TOMASZÓW MAZOWIECKI (JW. 4391)

97 – 200 Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 72
tel. 261-167-714
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:30
w dniu (ach): 08.09. 2017

1 Warszawska Brygada Pancerna WARSZAWA-WESOŁA (JW. 1230)

05 – 076 Warszawa-Wesoła ul. Okuniewska 1
tel. 261-812-344, 261-812-109
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

100 Batalion Łączności WAŁCZ (JW. 4092)

ul. Kościuszki 24 78 - 600 Wałcz
tel.: 261-472-027, 261-472-027, 261-472-010
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

11 Pułk Artylerii WĘGORZEWO (JW. 2568)

11-600 Węgorzewo ul. gen. J. Bema 7
tel.: 261-337-132
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 7:30
w każdą ŚRODĘ miesiąca

3 Batalion Zmechanizowany ZAMOŚĆ (JW. 3391)

22-400 Zamość ul. Piłsudskiego 36
tel.: 261-181-220
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

34 Brygada Kawalerii Pancernej ŻAGAŃ (JW. 2423)

68 – 101 Żagań ul. Szosa Żarska
tel.: 261-688-984
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 07:00
w każdą ŚRODĘ (wolne etaty dla oficerów /ppor. por./ po sł. przygotowawczej w SW 38A01, 38B05, 38T03)

11 Batalion Dowodzenia ŻAGAŃ (JW. 4071)

68 – 101 Żagań ul. Szosa Żarska
tel.: 261-688-457
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w każdy CZWARTEK  W korpusie szeregowych - kierowcy o kategorii pr. jazdy C. C+E i T.

Jednostka Wojskowa AGAT

44 – 121 Gliwice ul. Andersa  47
tel. 261-111-313

  • Pierwszy etap: to złożenie (wysłanie) wypełnionej ankiety do JW dostępnej na stronie www.agat.wp.mil.pl
  • Drugi etap: to telefon z JW do kandydata z informacją o terminie egzaminu ze sprawności fizycznej
  • Trzeci etap: zgodnie z informacją z JW

2 Dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych (JW. 2750) - ŚWINOUJŚCIE

Wolne miejsca w korpusie szeregowych zawodowych i NSR
kontakt tel.: 261 242 617 oraz 261 242 208

38 Dywizjon Zabezpieczenia OP SOCHACZEW

Wolne miejsca we wszystkich korpusach
kontakt tel.: 261 529 626; 261 529 625; 261 529 627

BATALION REPREZENTACYJNY WP - WARSZAWA

00-909 Warszawa ul. Franciszka Hynyka 2
tel.: 261-848-731
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach): 03.08; 07.09; 05.10; 16.11; 07.12.2017r.

15 Batalion Saperów ORZYSZ (JW. 1460)

12-250 Orzysz ul. Wojska Polskiego 33
tel.: 261-331-308
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej (JW. 4857)

Białystok ul. Kawaleryjska 70
tel.: 261-398-691
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 9:00
w dniu (ach):

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy USTKA

Ustka Osiedle Lędowo 1N
Wolne miejsca we wszystkich korpusach
kontakt tel.: 261-231-601; 261-231-510

Jednostka Wojskowa Nr 2748  WROCŁAW

Wolne stanowiska we wszystkich korpusach w: m. Wrocław, Poznań, Powidz, Łask, Bytom
kontakt tel.: 261-669-921; 261-669-96
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław (JW. 1523)

88-100 Inowrocław
tel.: 261-436-223; 261-436-225
postępowanie kwalifikacyjne w korpusie oficerów i podoficerów prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

3 Batalion Radioteczniczny SANDOMIERZ (JW.3533)

27-600 Sandomierz ul. Mickiewicza 38
tel.: 261-514-501
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 8:00
w dniu (ach):

1 Batalion Kawalerii Powietrznej (JW.4393)

95-043 Leżnica Wielka
postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 9:00 w każdy wtorek miesiąca